DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

AUTOŠKOLA DAN

Studijní materiál
Novinky : !!!!!! Zajistěte si volný termín zahájení výcviku dle Vašich potřeb !!!!!!

 

K výuce v naší autoškole používáme a doporučujeme výukový set AUTOŠKOLA? POHODLNĚ!
 
Originálně zpracovaná, kreativní učebnice přináší pečlivý výběr zejména té látky, která je nutná pro úspěšné složení všech částí závěrečné zkoušky. V závěru učebnice pak jistě využijete i tzv. ostré testy, včetně tabulek pro zápis vašich odpovědí a vyhodnocovacích tabulek (šablon) pro kontrolu úspěšnosti.
Výukový CD ROM obsahující stovky názorných obrázků, animace a videa používáme při výuce na učebně. Tentýž CD ROM pak poslouží i Vám, žákům, při samostudiu. Především interaktivní forma Vás vtáhne do hry. Můžete volit různé varianty, můžete o dané problematice s počítačem komunikovat, můžete si hrát. Učení se stává zábavnějším.
 
Nejde nám jen o to, abychom Vás připravili na závěrečné zkoušky. Rádi bychom Vám předali víc. Naším cílem je Vaše bezpečná jízda. Při výuce používáme výukový set AUTOŠKOLA? POHODLNĚ!, který tuto filozofii podporuje.
 
Výuka v naší autoškole probíhá podle kvalitních a vysoce efektivních výukových materiálů AUTOŠKOLA? POHODLNĚ!
 
Efektivnost výuky v naší autoškole je umocněna jedinečným výukovým setem AUTOŠKOLA? POHODLNĚ!
 
Jako partneři projektu „Bezpečnost pro každého“ Vám můžeme nabídnout výukový set, který v tomto složení nemůžete koupit v žádném knihkupectví ani v jiné, nepartnerské autoškole.
 
Jako doporučenou učebnici jsme pro Vás vybrali výukový set AUTOŠKOLA? POHODLNĚ! s velmi dobrým poměrem kvality a ceny. Nebudeme Vás nutit zakoupit „výukové monstrum“ obsahující několik svazků a stovky stránek, které byste nikdy nepřečetli, ale které byste museli zaplatit.
 
U nás tento set zapůjčujeme po dobu výuky zdarma. Tento set je možno  zakoupit.
 
Na závěr musíme poděkovat autorovi  Zdenkovi Schröterovi, AUTOŠKOLA? POHODLNĚ! za pravidelné auktualizace CD a novelizace setu, protože na trhu učebnic pro autoškoly nic podobného a flexibilního neexistuje.
 
Bližší informace k autorovi a studijním materiálům získáte též na adresách: www.schroter.cz  nebo www.autoskolapohodlne.cz.